mosoj

Používáte někdo program My Phone Explorer ?

Ve snaze najít přátelštější a hlavně dostupnější program pro zálohování kontaktů v MT než je Outlook jsem si stáhl tento program. Je pro MT Sony Ericson a jeví se mi jako výborný. Dokáže provádět správu celého telefonu v češtině a synchronizaci kontaktů dovede přenést i na emailového klienta či Outlook Ofice. Veškerá historie hovorů, SMS se dá archivovat a následně vytisknout ve Wordu, Excelu či OpenOfice. Můžete spravovat kalendář poznámky i fotky. Používáte ho někdo a jak jste s ním spokojeni?? Podobný program existuje i pro Nokie nebo Samsungy.

Odpovědi
anonym

je to jedna z možností, a ano program je to už poměrnědobře vyladěný – pokud máte ještě nějaký starší sony ericsson telefon tak je velmi vhodný, … napak nové sony ericcssony už ho nepotřebují (Xperia x10, x8), viz dále a uživatelé nokie mají svůj vlastní OVI Suite nebo PC Suite

jak to tak bývá … sotva se něco vyladí k „dokonalosti“ začne se prosazovat úplně jiný přístup k věci 🙂 ..

dnes je to zálohování, správa obsahu telefonu i dálkový přístup k obsahu telefonu přes Internet, …zálohování už probíhá zcela automaticky přes datový tarif nebo domácí wifi, stejně tak správa kontaktů je dostupná jen zadáním internetové adresy contacts.google­.com, kalendar pro zmenu na calendar.google.com a ani už není nutné nic instalovat jen zadáte přihlašovací údaje k vlastnímu telefonu … programy jako my phone explorer už v tomto inovovaném přístupu online nemají smysl a pozvolna odchází (snad ne i se svými uživateli) do důchodu.