Weroniq

používáte někdo program Lištička od Seznamu? potřebuju poradit

každý den mě otravuje s novou aktualizací a když dám provést, tak to nahlásí chybu, lze to nějak celé přeinstalovat nebo co s tím? a za druhé tam mám nastaveno zvýrazňování hledaných slov např. dám do vyhledávače „jak se nastaví..“ a v textu na stránce mám pak barevně všechna slova vybarvena, ale když text přesunu do Wordu, tak se nemůžu toho zbarvení nijak zbavit :/

Odpovědi
va58

Dřív jsem používala internet Explorer a Lištičku jsem si nainstalovala. Problém byl v tom, že mi antivirus hlásil, že by Lištička nemusela být úplně bezpečná – neznámí zdroj. Seznamu ale věří, takže by to mělo být O.K.
Horší bylo, když se mi pak internet Explorer celý zasekal a nakonec jsem ho musela přeinstalovat.
Takže kdyby ti to náhodou šlo, tak si myslím, že to může být docela dobrý.

mstrestik

já jsem lištičku radši odinstaloval, víc komplikací než výhod