ReHu

Používáte někdo EIERSCHALENSOL­LBRUCHSTELLEN­VERURSACHER? Týká se kuch.vychytávek.

Mužský má vejce na hniličku moc rád.

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak se přiznám, že jsem to viděla nyní prvně – nikdy jsem o ničem takovém neslyšela
http://www.go­ogle.cz/search?q=E­IERSCHALENSOL­LBRUCHSTELLEN­VER+URSACHER&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=Kc7PTqP1BY­uVOr2U6aAP

Další odpovědi
anonym

🙂 Ne , ale mam kulate nuzky na vajicka . Pouzivam pri snidani. Odklopi se take ta skorapka , ale i s vajickem. Takova ta cepicka. To si pak vyloupnu lzickou. Tohle je ale pekna blbinka. 🙂 -iv-
Doplňuji:
Eierschere CISEAUX A OEUF für deine Frühstückseier

Tíšek99

Ne, ale šiklo by se to :o)