tforro

Používáte nějaký standartní prohlížeč webu, nebo nějaký exotický?

Jaký používáte prohlížeč? Standartní IE, Firefox, Chrome, Operu nebo něco jiného – exotického? Já používám Maxthon spoustu let, tehdy se ještě jmenoval MyIE a jsem stále spokojen. Nyní zkouším prohlížeč Vivaldi a můžu říct, že kromě designu, který se mi líbí, není tenhle prohlížeč k zahození a umím si představit, že bych na něj přešel.

Odpovědi
isteron

IE nepoužívam, ale používam Chrome, Firefox, v zálohe mám Operu.

mosoj

Divné. Já používám IE a jsem také spokojen.

Poklička

Já používám Operu a Chrome.

anonym

Taky používám Maxton,ale i mozillu.