gecco

Používáte na Androidu nějaký ´zápisník´ – myšleno záznam psaného písma?

Pokud ano – doporučíte? A – proč?
Díky…
😉
Tak jsem si stáhnul Adler – vypadá, že bude vyhovující…
Ale hlavně – stáhnul a za vyhovující pokládám i Psaní rukou Google – nerad používám virtuální klávesnici na tabletce…
😉
Máte k tomu někdo něco?
O5 děkuji…

Nejlepší odpověď
wendyX

Zkus se mrknout třeba sem > https://www.sve­tandroida.cz/tag/o­nenote- možná zde najdeš inspiraci 🙂

Další odpovědi
bolak

A co si chceš furt zapisovat? 🙂 Když je to krátký, a je to na určitý den, tak používám klasické upomínky, a když je to delší, tak používám záznamník, to je na záznam nejrychlejší, jen je blbý když jsou zrovna lidi vokolo, že to vypadá že si mluvíš sám se sebou, ale na to už mám taky fígl, vždycky začínám nahrávat slovy „dobrý den..“ a mluvím jakoby v druhé osobě, takže to vypadá že s někým telefonuju a lidi už o mě neříkaj že sem šílenej.

dubraro

Myslím že jediný skutečně použitelný systém pro práci s ručně psaným textem mají Samsung Note, s vestavěným stylusem a speciálním software.

gecco

Bolaku – vylepši to tím, že budeš mít BT HF…
Pak budeš vypadat naprosto šíleně…
😉