hanny 2

Používáte koření až je spotřebujete nebo je pravidelně,např.za půl roku, vyhodíte a kupujete nové?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Koření uchovávám ve skleničkách se zabroušeným hrdlem, kde se kazit nemůže, ale mám od každého druhu ještě rezervu v originálním balení, kterou pravidelně doplňuji.

Další odpovědi
beer

Poněvadž je otevřeno u nás imrvére, nekupuji žádné zásoby. Spotřebuji a koupím nové, půl roku mně balení většinou nevydrží.

WeeBear

Čekám, až ho spotřebuju, ale většinou to mizí rychle, avšak nedoplňuju nádobky doplna, vždy do nádobky nasypu jen jeden sáček daného koření, které kupujeme v menších baleních (nekupujeme velké balení, které mívají 100g a více, po delší době pak už ztrácí aroma,..)

tatanka

dle mého je nejpřijatelnější řešení kupovat koření v tyv. mlýnkách, ale paprika, kari neé.