Malvína

Používáte klasický zubní kartáček, nebo elektrický?

Ve kterém vidíte lepší službu při čištění zubů?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Klasický kartáček je u mne to nejlepší, co se vymyslelo. Také chroupáním mrkve (tu mám rád na všechny způsoby) a žvýkačka docela vyčistí chrup.

Další odpovědi
elkon

Jedině klasický.

Kepler

Jen klasiku. V elektrickém nevidím žádnou výhodu. A úplně nejlepší čištění zubů je jíst ovoce.

zjentek

Jé, ahoj Malvíno, dlouho jsem od tebe neslyšel. A proto taky odpovídám, bo jinak otázka trocha chatovací, ne? (;

Kartáček používám obyš a bez pasty. Jde o středně tvrdý Curaprox. Dělám to tak, co tato kefka existuje. Jeden až pětkrát denně, podle času, nálady a pozřených poživatin.

Tak si to představme v praxi na dvou modelech v příkladu:

  1. Nepijeme kávu, nekouříme a zuby si čistíme delikátním kartáčkem bez pasty.
  2. Pijeme kávu, kouříme a zuby si čistíme el. katráčkem (většinou agresivní) s pastou.

Troufne si zde někdo odpovědět, v čem spatřuje lepší službu při čištění zubů? (; ((; (((;

Rád tě zde vidím, ahój. (;

Nyjono, to už je varianta MOC pro holky. (;

marci1

U mě vede klasický, měkký Curaprox. U elektrického je špatná kontrola jemných pohybů. Někomu i krvácí dásně. 🙂

nyjono

Oba dva.
Má zubařka mi říkala, že češi jsou líný a čistí si zuby krátkou dobu.
Curaprox je hodně jemný a určený pro delší dobu čištění.
Zjentku a co varianta nekouřím a nepiju černou kávu ani černý čaj a zuby čistím neagresívním kartáčkem s neagresívní zubí pastou?
Dásně mi nikdy nekrvácely.

Malvína

Ahoooj, zjentku! Musela jsem se sem po delší době podívat. Jen na ten vzhled si stále zvykám… 😉

Malvína

Jak vidím, klasika převládá. Také používám Curaprox 🙂

Tomáš1234

Jen a pouze Curaprox 5460 :)