fg

Používáte ještě videokazety?

A nahráváte na ně?A vlastníte ještě videomagnetofon?

Nejlepší odpověď
arygnoc

určitě – jednu mám jako vymezovací kolík mezi zdí a skříní.

Další odpovědi
anonym

Je smutné, že přesně na totéž ses už jednou ty sám ptal před 84 dny.
A kromě té tvé, je tam ještě několik stránek otázek s týmž tématem.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-doma-jeste-videokazety

Jikra

Už 6 let ne.Je to mrtvá technologie.A měl sem problém se toho zbavit i zadarmo.

Aším

ne

salsa verde

ne a ani jsme to nikdy neměli doma, tuto fázi jsme přeskočili a pořídili si až dvd. A kdyby jsme neměli ani to tak se taky u nás svět nezboří.

anonym

Moc ne, ale občas si sem tam něco nahraju a pustím, ale výjimečně.

lexx

No pár mně jich zbylo ze starých časů, proto jsem při koupi dvd přehrávače si na ně vzpomenul a zakoupil tzv.combo – v jednom přístroji jsou dvě mechaniky, dvd i VHS. jde tudíž snadno kopírovat z disku na kazetu, naoak ne, je to player. ale pak přišly i dvd / VHS rekordéry a ty umí z dvd na pásek i naopak.

iceT

Už ne,vše co nich mám zaznamenané se snažím sehnat na dvd,je to lepší,skladněj­ší,disky vydrží mnohem déle než vhs.