svejk007

Používáte ještě někdo prohlížeč EXPLORER

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano

A proč bych ho neměl používat ? Mně vyhovuje.

Další odpovědi
anonym

Ano

Jsi už fakt trapnej, otázka tu byla tolikrát, kolik měsíců tu jsi registrovaný.

www

Ano

A pro moji potřebu se vší spokojeností!

bolak

Ano

Ale jenom v absolutní nouzi… Jinak myslím že i Bill Gates už přešel na Chrome.

WeeBear

Ne

Byla jsem jeho zastáncem dlouhé roky až někdy do listopadu minulého roku. Tehdy jsem se s ním velmi nepohodla a jsem šťastna (otázkou zůstává na jak dlouho 😁) s Chrome. 🙂

Natee

Ne

Spoléhám na Google Chrome

anonym

Ano

Čím bych nejrychleji stáhl jiný prohlížeč?

briketka10

Ne

Jikra

Ano

karel4

Ano

dudu

Ano

Hykam

Ne

V XP jsem ho použil pouze ke stažení Firefoxu a ve Vin7 jsem si Firefox nainstaloval rovnou, nicméně se musím přiznat, že občas ho použiju, když potřebuju mít přístup ke dvoum účtům na jednom webu.

Petra09

Ano

Me prijde tak nejak nejlepsi.