hanulka11

Používáte ještě klasický diář,který nosíte u sebe?

A máte tak stále po ruce to nač nesmíte zapomenout, nebo využíváte novou techniku pro zapamatování a připomenutí těchto údajů?

Nejlepší odpověď
anonym

Pouze diar a papirky v penezence. Vlevo " nutne " a vpravo – " musi se udelat , ale nespecha " . Pak mam jeste jeden papirek uvnitr – co chci rict dosp. synum ,az je uvidim … a oni vzdycky : mami , vytahni " Zettel " :) -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Píši si to do kalendáře a do PC.

sejtanka

já ne,ale dcera ano a docela dost ho využívá.Já jen v práci tzv.„debilníček“

PitrSvitr

určitě ano, bez „ručího“ diáře ani ránu. Využívám jej denně a neznám lepší věc :)

Ella

ano, mám spíš než diář takový malý červený diářek =) píšu si do něho služby v práci, návštěvy lékařů a schůzky s kamarády =) do poznámek v mobilu si taky sice píšu poznámky, ale nikdy na ně nekoukám =D

jandmil

Ano, takový, aby na na jedné stránce byl vidět celý týden, protože pak je dokonalý přehled. PC, mobil a jiné vymoženosti využívám dost naplno, diář je přeci jen k plánování to nejlepší.

Broccoli

Pužívám diář, není nad papírovej, přeci jen nemusim nic nabíjet. 🙂 momentálně jsem vybrala tady http://www.pg.cz/ a jsem moc spokojená mám s potiskem od Alfonse Muchy .