Avatar uživatele
fortin

Používáte fén na vysoušení vlasů?

Podle profesora Laie nám při sušení vlasů nebo při holení elektrickým holícím strojkem hrozí „úhyn“ neuronů.
http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=624

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4759 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

fén ne, uschne to i bez něj, ale holicí strojek jo – je mi milejší o pár neuronů míň než podříznutý hrdlo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

Za mlada když jsem měl dloluhý háro tak jo.
Potom (jak šel čas)když jsem o ně přišel tak
fén sloužil už jen k rozmrazování mrazáku.
Vousy stříhám strojkem na vlasy a ty i s ostatním tělesným odpadem (i neurony)končí v hajzlu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kroupič

Ne nemám to za potřebí :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ne.
Neurony mi jsou vcelku ukradený, pro vlasy ten horký vzduch jednoduše není dobrý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nepoužívám fén jsem do hola a holím se žiletkami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ani fénem,ani nad plamenem. Uschnou i bez těchto pomocníků. A na vousy používám nejraději žiletky. Je to,rychlé a hladké oholení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

No, to používám :D Co jinýho, jak bych si vlasy vysušila. Ale ten můj mi ted odešel, tak hledám nový. S jakým kvalitním máte zkušenosti?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, tak co, rad je tady docela dost… Co sis teda nakonec vybrala a jak jsi spokojená?

Avatar uživatele
Derrynka

Koupil jsem si tento fén https://www.o­rava.eu/cz/cs/ces­tovni-fen-hd-402 a jsem s ním spokojená naprosto maximálně :) Díky moc. Oravu jsem znala, ale nevím proč mě nenapadlo tam na tu osobníí péči kouknout :D

Avatar uživatele
TominkaFuky

Já jsem taky přemýšlela, že si ho koupím, ale zase si říkám, zda ho tolik využiju. Ty nějak častěji cestuješ? Využiješ ho?

Avatar uživatele
Honzin8

Koukni se na tu nabídku Oravy, oni fény mají a jsou opravdu kvalitní. Tam jako nešlápneš vedle :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jojo, to je pravda. Orava je skvělá značka. Tady na ní nedám dopustit :)

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Jojo, je to tak… Já jsem z té osobní péče zkusila víc značek, ale ta Orava má jednoznačně nejkvalitnější produkty. Jo, jsem moc spokojená. Teď si chci koupit tu jejich obličejovou saunu :)

Avatar uživatele
Derrynka

Holky, Oravu znám, mám od ní fakt dost věcí, ale zeptám se… mají loknovače, docela uvažuju, že bych si něj napsala ježíškovi :D Nemáte zkušenost přímo s tím jejich loknovačem?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Mám od nich kulmofén a super. Hlavně víš, co… já jsem na tu úpravu vlasů desnej lajdák, nebaví mě to, nejradši bych nosila jen culík. Ale co mám ten kulmofén, tak super!

Avatar uživatele
Vercule

Díky moc, koukala jsem se tam a musím říct, že jsem si vybrala. Už ho mám doma a jsem teda spokojená moc :)

Avatar uživatele
Honzin8

Tak paráda, to je skvělý :) Oni mají dobrý věci, nikdy se s Oravou nezklamala :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jooo, to se nedivím. Orava je super značka :) Spolehlivá :) Já mám od nich doma docela dost věcí a naprostá spokojenost.

Avatar uživatele
Vikki.vivi

Já má od Oravy cestovní fén a jsem nadšená. Je fakt super, kvalitní :) Takže věřím, že pokud si od nich fén vybereš, budeš spokojená.

Avatar uživatele
Vercule

Ten cestovní fén je super :) Je skladný, to jsem potřebovala :) Jsem moc ráda, že jsem dostala doporučení :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, no, já mám doma vše od Oravy. Jako co se týká té osobní péče. A i fén mám od této značky a jsem spokojená moc. Doporučuju.

Nový příspěvek