fortin

Používáte fén na vysoušení vlasů?

Podle profesora Laie nám při sušení vlasů nebo při holení elektrickým holícím strojkem hrozí „úhyn“ neuronů.
http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=624

Nejlepší odpověď
quentos

fén ne, uschne to i bez něj, ale holicí strojek jo – je mi milejší o pár neuronů míň než podříznutý hrdlo

Další odpovědi
Jikra

Za mlada když jsem měl dloluhý háro tak jo.
Potom (jak šel čas)když jsem o ně přišel tak
fén sloužil už jen k rozmrazování mrazáku.
Vousy stříhám strojkem na vlasy a ty i s ostatním tělesným odpadem (i neurony)končí v hajzlu.

Kroupič

Ne nemám to za potřebí :D

ReHu

Ne.
Neurony mi jsou vcelku ukradený, pro vlasy ten horký vzduch jednoduše není dobrý.

dědapetr

Nepoužívám fén jsem do hola a holím se žiletkami.

tom004

Ani fénem,ani nad plamenem. Uschnou i bez těchto pomocníků. A na vousy používám nejraději žiletky. Je to,rychlé a hladké oholení.

Vercule

No, to používám :D Co jinýho, jak bych si vlasy vysušila. Ale ten můj mi ted odešel, tak hledám nový. S jakým kvalitním máte zkušenosti?

Cizecek.M

Ahoj, tak co, rad je tady docela dost… Co sis teda nakonec vybrala a jak jsi spokojená?

Derrynka

Koupil jsem si tento fén https://www.o­rava.eu/cz/cs/ces­tovni-fen-hd-402 a jsem s ním spokojená naprosto maximálně :) Díky moc. Oravu jsem znala, ale nevím proč mě nenapadlo tam na tu osobníí péči kouknout :D

TominkaFuky

Já jsem taky přemýšlela, že si ho koupím, ale zase si říkám, zda ho tolik využiju. Ty nějak častěji cestuješ? Využiješ ho?

Honzin8

Koukni se na tu nabídku Oravy, oni fény mají a jsou opravdu kvalitní. Tam jako nešlápneš vedle :)

Cizecek.M

Jojo, to je pravda. Orava je skvělá značka. Tady na ní nedám dopustit :)

KaraskovaAl

Jojo, je to tak… Já jsem z té osobní péče zkusila víc značek, ale ta Orava má jednoznačně nejkvalitnější produkty. Jo, jsem moc spokojená. Teď si chci koupit tu jejich obličejovou saunu :)

Derrynka

Holky, Oravu znám, mám od ní fakt dost věcí, ale zeptám se… mají loknovače, docela uvažuju, že bych si něj napsala ježíškovi :D Nemáte zkušenost přímo s tím jejich loknovačem?

KaraskovaAl

Mám od nich kulmofén a super. Hlavně víš, co… já jsem na tu úpravu vlasů desnej lajdák, nebaví mě to, nejradši bych nosila jen culík. Ale co mám ten kulmofén, tak super!

Vercule

Díky moc, koukala jsem se tam a musím říct, že jsem si vybrala. Už ho mám doma a jsem teda spokojená moc :)

Honzin8

Tak paráda, to je skvělý :) Oni mají dobrý věci, nikdy se s Oravou nezklamala :)

Cizecek.M

Jooo, to se nedivím. Orava je super značka :) Spolehlivá :) Já mám od nich doma docela dost věcí a naprostá spokojenost.

Vikki.vivi

Já má od Oravy cestovní fén a jsem nadšená. Je fakt super, kvalitní :) Takže věřím, že pokud si od nich fén vybereš, budeš spokojená.

Vercule

Ten cestovní fén je super :) Je skladný, to jsem potřebovala :) Jsem moc ráda, že jsem dostala doporučení :)

Cizecek.M

Ahoj, no, já mám doma vše od Oravy. Jako co se týká té osobní péče. A i fén mám od této značky a jsem spokojená moc. Doporučuju.