Používáte často inzertní servery typu prodej-koupě-výměna a který je váš nejoblíbenější?

Nejlepší odpověď
Muffz

  • ebay (vetsinou kdyz potrebuju neco, co u nas neni dostupne nebo je tam levnejsi)
  • bazos
  • aliexpress, dealextreme (hlavne elektronicke soucastky, snimace, obcas nejakou blbost za par korun)

aukru se vyhybam jako cert krizi, kdyz jsem videl, jak tam znamy „obchoduje“.

Další odpovědi
anonym

Používám,ale málo,pouze Aukro.

lexx

jenom sem-tam bazos.cz a bazos.sk sehnal jsem tam pár DVD do sbírky hudebnin, knížek a náhradních dílů (lednička, kolo, moped…)

Luxx

když něco hledám, tak jako první to hledám na Bazoši, pak na Sbazaru a jako poslední možnost na Aukru

Lamalam

Občas jsem pár drobností prodala na Paladixu, ale sama jsem nikdy nic nekupovala.

pizlicka

dost často koukam na bazar,na seznamu.prodala jsem,zlaty řetízek a za dobrou cenu i koupila prstýnek.nyni koukam spiš po praktických věcech do domu.

anonym

Na tvůj účet ohledně tvého dotazu ti nemohu odpovědět,jelikož mě máš bloklého,ze zdrav,hlediska jsem v pohodě,nemusím do ID.

pizlicka

to byl debilní rejpanec Jugare,mel bys dostat přes držku,aby ti ho taky dali.

anonym

Jugare, já to napravím.