dust8

Používáte brčko jednorázově, či vícekrát?

Pokud vícekrát, tak zhruba kolikrát?

Jde o brčko na pití, ne o špeka. ;)

Nejlepší odpověď
dudu

Coby šetrná osoba brčko používám opakovaně. Mám je ještě po babičce.

Další odpovědi
Rokio

Nepoužívám brčko.

Mc Merkurion

… dokud nevypiju obsah, ne vždy to zvládnu vysrknout najednou … a pokaždý nové, čisté, nejsem prase a žiju ekologicky >>> čištění a desinfekce brčka pro nové použití je pro přírodu větší zátěž, než výroba nového …
… brčkem piju chlazené nápoje (což grog v zimě nejni) a v létě bohatě poslouží stéblo, zkus to …