_136

Používáte aukční web Aukro nebo Ebay jaké mate zkušenosti?

Odpovědi
Dochy

Občas aukro, většinou pro koupi, neměl jsem problém a pokud vím tak hlídají dodržování pravidel…

Free75

Dobrý den,
Na Aukru jsem vyhrál dražbu, následně poslal poslal prodejci na účet peníze za vydraženou věc+ doprava. Prodejce tvrdí,že peníze nedostal, vydraženou věc nabízí znovu a dál nereaguje na email.Co s tím? Děkuji za odpověď.

Dochy

zkontrolovat historii na svém účtu, zda peníze byli opravdu a úspěšně poslány tam kam poslány být měli. Pokud ano, tak kontaktovat aukro tým. Od toho tam ty lidi jsou.

Příště pokud máš dotaz, pošli to sem jako nový dotaz, ne do diskuse.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.