fablen

Používáme ADSL s tarifem: Sky FlexiDSL Natural 1:50 8192/512 s pevnou linkou (závazek do konce roku).

Jaký bude rozdíl při přechodu na ADSL „bez pevné linky“ (i od jiného poskytovatele). Změní se nějak rychlost? Pokud by se neplatil paušál Telefonice, jakým způsobem je toto ADSL – je to stále přes kabely nebo bezdrátově? Děkuji.

Po měření na dsl.cz:
Průměrná rychlost připojení: 1,951 Mbit/s
Průměrná rychlost stahování dat: 243,92 kB/s

Nejlepší odpověď
Michal Kole

každý poskytovatel má jiné podmínky, rychlosti, agregaci, FUP.

Podmínkou, je,aby měl do Vašeho domu natažený kabel.

takže ano, rychlost se může změnit.