lexx

Používali jste pro své mimino

dětskou chůvičku, tedy tu elektronickou (Angelcare, Philips…) reaguje na pohyb dítěte v postýlce, zastavení dechu a přenáší zvuky, nejlepší dokonce obraz až na vzdálenost 250 m.

Nejlepší odpověď
aramah

Za nás tyto věci nebyli,ale moje dcery je používají.Podle mého je to fajn věc.

Další odpovědi
Drap

Nepoužíval, před třiceti léty jsme o existenci chůviček nic nevěděli

WeeBear

Používala je teta a byla z nich nadšená, když mimino uslo, tak mohla jít v létě grilovat na zahradu (s chůvičkou u pasu), nebo mohla být v jiném poschodí baráku a vždy věděla, když se miminko vzbudilo, nebo začlo brečet. Neusela mít strach, že si někam odskočí a mimi bude vzhůru bez jejího vědomí.

Nevím, co používala za značku, každopádně byla se svou chůvičkou velmi spokojená. :)

Evženie

Když jsem já vychovávala své děti,tak tyto vymoženosti ještě nebyly.V dnešní době je to určitě šikovný pomocník a vím,že chůvičky mladé maminky často využívají.