beda X

Kde sehnat kalendář kde byly pouze dny a čísla týdnů, byl asi od r. 1900 až do 2100?

Používal jsem kalendář kde byly pouze dny a čísla týdnů, byl asi od r. 1900 až do 2100. Velice jednoduchý. Bohužel nemohu najít adresu ze které dá stáhnout. Měl jsem jej na ploše a po změně počítače bych jej chtěl nainstalovat.

Odpovědi
Radius

Zkus se podivat na: kalendar.beda.cz
a klikni nahore na „Dalsi kalendare“ a tam snad najdes co hledas, pripadne dole jsou dalsi odkazy, zkus to nebo napis dotaz autorovi tech stranek mailem.