Používají dospělí uživatelé web Alík.cz, a pokud ano, za jakým účelem?

Odpovědi
Arne1

Někteří možná ano, já to neznám.

Malvína

Určitě se někdo takový najde. Já určitě ne, vnímám to čistě jako dětský web.

Mc Merkurion

… zeptej se Rokia, ten zná opravdu fundovanou odpověď (teď nekecám) …

Rokio

Tento web používám. Vkládal jsem na něj svoje články (zde je odkaz na ně: https://www.a­lik.cz/a/od/ro­kio), měl jsem zde poradnu, která je už neaktivní, přispívám do nástěnek a když se mě tam někdo na něco zeptá přes poštu, tam mu odpovím. Vyjímečně chodím do klubovny na chat.