Avatar uživatele
anonym

Používá se zde stejný nebo dvojí metr?!

Dr.Axl tvrdí,že všem je měřeno stejně:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-vam-damy-podarilo-vyzrat-nad-dilematem-mezi-dress-code-a-horkymi-letnimi-dny#discussion a dále tvrdí,že na mazání jsou tu jiní.
Tak já jsem v tom případě z obliga,proto že jsem obdržel od admina zprávu tohoto znění:Vámi nahlášené odpovědi zůstávají, protože již nemáte rozšířená
nahlašovací práva. Zdali odpověď má co na serveru dělat, nebo ne,
rozhodne až administrátor.

To jsou všechny mé otázky,odpovědi a diskuzní příspěvky tak závažné,že porušují kodex? Proč se mažou některé otázky,kde se užívá nick „barbakan“ ?! Komu se příčí má přítomnost zde,na Odpovedi.cz ? Buďte féroví a napište to do diskuze!Nebo ji smažete,proto že je proti kodexu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, briketka10, anonym, natybubu před 4257 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pokud jde o mne – jestli mne někdo smaže či ne – moc neřeším. Vlastně ani nevím. někdy přijde nějaká zpráva o nevhodném příspěvku – ale tím se moc nezatěžuji.
myslím, že na světě jsou příjemnější věci než se zabývat mazači. A když mne rozlobí, vždycky se mohu odebrat jinam.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

http://www.you­tube.com/watch?v=Qwxi­Ef9zUwI

3 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak, iceT, briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Měl by sis asi pořídit skládací a pořádně ho zastrčit do kapsy u kalhot . Jsi tu tak dlouho a nevím proč se stále vzrušuješ a vadíš. Rozhodně si nemysli ,že se maže jen -barbakan- to jsi na omylu . Moc to sleduješ a cítíš se pak zle- kašli na to konečně už a povznes se nad to. Vždyť nejde o život – a přeci sem rád chodíš , tak co si stále kazit chvíle tady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V tom stejném metru pro všechny je uvedena i pasáž, na níž někteří zapomínají a pak zákonitě obdrží onen infomail od admini, viz citace:

"Komunita spoléhá na hlášení závadného obsahu a hodnocení uživatelů, proto nezneužívejte tyto funkce k poškození jiných uživatelů nebo k vlastnímu prospěchu. "
Doplňuji:
NEGATIVNÍ CHOVÁNÍ.
Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to jednoduché,
všetci sú si rovní (okrem možností bodovania… viď „Bodování a úrovně uživatelů
Uživatelé serveru jsou za svoje aktivity a kvalitu příspěvků odměňováni body a podle počtu bodů jsou řazení do kategorií.“
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani ), ale niektorí sú rovnejší… teda používa sa síce len jeden meter, ale ten je pružný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nedostal jsem žádné nahlášení, ale nemohu smazat své odpovědi. Zřejmě se neměří dvojím metram, ale několikanásobným.
Zřejmě to tak má být. I když stále nemůžu pochopit, čím otázka " Kdo je vtipnější ?"porušuje kodex.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Á tak otázku v odkazu jsi smazal ty. Jestli je pravda co tady píší uživatelé tak se spravedlnost trošku ozvala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Člověk občas žasne …

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

hanulka11. to máš pravdu,ale …

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

barbakane- já vím, že je to mnohdy těžké – ale nekaz si s tím den – já měla taky mnohokrát dohady- však víš, že se tak snadno nedám, pokud si za svou věcí stojím.......buď svůj ,nechoď se stádem !!!!!!!

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

nojo, to se ti lehko řekne, jenže my stádový typy…

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)
Verici si vecer odrikavaji modlidby a " nekteri " nasi kolegove si odrikavaji kodex a pravidla. :)

  • iv-

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:)) :)) :))

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
natybubu

PS: nechápu

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Časem ,natybubu,pochopíš! 😁

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)
Vidite barbakane, jak se nam to tu behem roku pomichalo. Vrana s vranou si sedla ke kvartalnimu alkoholikovi ( pardon ) :), doktor me opustil zde kvuli chytrejsi , moudrejsi , vsevedouci a zajiste i hezci … ehm, ehm …
A k tematu .. , abych nebyla proti kodexu, pravidlum , radu , zakonum , predpisum .. ( coz jsem skoro vzdy a vsude , ani ja, asi ani vy , nechodite uplne vzdy se stadem ) , tak i ja mam zde dvoji metr.
Jeden na Dr. a ocko a druhy na vas ostatni. :)

  • iv-

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Teda -iv-II,ta sloní paměť ( Q alkáč) ?:-D
A ten první metr je doufám dřevěný!

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ne ! Je ze zeleza ! :)

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ale určite má z jednej strany cm a z druhej palce, nmýlite si tie strany občas, há? Dobrovoľne sa priznajte, ináč určím (odpoveď)!

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

? Nerozumiem slovensky. :(
Nebo mi to sem tedy poslete.. , ale hooodne malickym pismem. ! -iv-

před 4257 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek