Moni27

Používá někdo CITALOPRAM?

jestli jo tak se chci zeptat jestli po prášcích někdo ztloustnul? přijde mi že jsem přibrala a nechápu z čeho cvičim jim málo a prášky beru asi 4 měsíce… Tak nevim jakej důvod by to jinej byl?

Nejlepší odpověď
venkovan

Jím málo neznamená, že jím správně. Cvičím neznamená, že cvičím dost s ohledem na příjem energie. A některé prášky v těle zadržují vodu. Ale to by bylo lepší řešit s lékařem

Další odpovědi
mosoj

Máte dojem že jste přibrala nebo jste opravdu pořibrala ?
Je to o stravování a pohybu.
Od prosince beru prednison, po kterém se také přibírá na váze. Protože mně zjistili slabší cukrovku začal jsem jíst méně a často a naopak jsem již zhubnul 11 kg a hlad nemám.

Citalopram jsem bral dva roky a výrazně jsem přibral až když jsem ho přestal brát, ale za to určitě ten lék nemohl. Za to jsem si mohl sám.

quentos

ano, beru ho, už to bude několik let. Taky jsem po něm trochu přibral, to je asi u léků normální, ale že bych vyloženě „ztloustnul“, to zas ne. Zas je otázka, jak by to vypadalo, kdybych denně hodinu necvičil.