Avatar uživatele
Pokročilý

Používá někdo CITALOPRAM?

jestli jo tak se chci zeptat jestli po prášcích někdo ztloustnul? přijde mi že jsem přibrala a nechápu z čeho cvičim jim málo a prášky beru asi 4 měsíce... Tak nevim jakej důvod by to jinej byl?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Jím málo neznamená, že jím správně. Cvičím neznamená, že cvičím dost s ohledem na příjem energie. A některé prášky v těle zadržují vodu. Ale to by bylo lepší řešit s lékařem

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Máte dojem že jste přibrala nebo jste opravdu pořibrala ?
Je to o stravování a pohybu.
Od prosince beru prednison, po kterém se také přibírá na váze. Protože mně zjistili slabší cukrovku začal jsem jíst méně a často a naopak jsem již zhubnul 11 kg a hlad nemám.

Citalopram jsem bral dva roky a výrazně jsem přibral až když jsem ho přestal brát, ale za to určitě ten lék nemohl. Za to jsem si mohl sám.


Avatar uživatele
Zlatý

ano, beru ho, už to bude několik let. Taky jsem po něm trochu přibral, to je asi u léků normální, ale že bych vyloženě "ztloustnul", to zas ne. Zas je otázka, jak by to vypadalo, kdybych denně hodinu necvičil.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1777
Zlatý mosoj 1529
Zlatý marci1 1377
Zlatý annas 1077
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 761
Zlatý quentos 743
Zlatý iceT 577
Zlatý zjentek 511

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.