Používá Justin Bieber makeup? Jaký?

Dobrý den,zajimalo by mě jestli JB používá makeup. Protože se mi zda hodně divné jak může vypadat tak dokonale a že má tvář takovou matnou a prostě bez jediné chyby.

Odpovědi
anonym

Ano, používá, sám jsem si toho všiml. Normálně pracuje, při řezání Porothermu získává rezavě cikánský nádech, když vybíhá na lešení s plným kýblem malty, zpevňují se mu lýtka a ty se mu zahřívají. Jinak make-up stírá po práci zahradní hadicí a jde mu to dobře od těla.