Avatar uživatele
TONICK

Použití tekutých řetězů ve spreji jako prostředku proti klouzání obuvi v tělocvičně.

Máte s tím někdo zkušenosti? Před časem mi to tady někdo doporučoval jako řešení mého problémů s klouzavou obuví, ale nejsem si jist, zda-li řetězy nemohou nějak poškodit podlahu, na které budu boty používat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4486 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jmhad

jasně že ji poškodí.To svinstvo se musí přilepit na gumu auta,kdo to vydrží do prvního proklouznutí.Vlas­tní zkušenost.Je proto logické, že se to z bot přilepí na palubku či na parkety a správce bude řvát radostí.Ale je fakt,že to nebude klouzat,všem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

A proč by měly ? Je to jen velmi slabý film.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

No raději ne. nejde ani tak o podlahu jako o klouby. Pokud noha – bota v některých chvílích na podlaze neklouzne, může dojít k těžké zlomenině končetin překroucením setrvačného točivého pohybu těla proti nohám, které ale neklouznou na podlaze. Dost často takové zlomeniny vznikají na hřištích s povrchem z recyklovaných pneumatik (někdy na venkovních hřištích) dokud se guma nezanese drobným písečkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kopera123

Na auto jsem vyzkoušela tyto: http://tekute­retezy.cz/ ale na vniřní použití netuším. V 70.letech to vyráběli, ale to se říkalo, že to ničí lino. Co jsem si koupila nyní, tak by měla být nová receptura a snad by to mělo být ok.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Whali

Originál tekuté řetězy jsou na pneu, u bot do tělocvičny mi to přijde blbost. vyrábí to Warp Car, česká firma, tak jim napiš a zeptej se. Třeba budou vědět..

před 4461 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek