Evuše

Použití rossmann hair mask

Jak mám použít masku super hair repar od Rossmannu? Nevím, jestli ji dát na suché či mokré vlasy. díky za odpověď ;)
Doplňuji:
Masku jsem dostala na Vánoce a vzadu jsou jenom obrázky podle kterých to nejde poznat. ani nevím kolik toho mám na tu hlavu vypatlat.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Respektovala bych to, co najdeš na zadní straně ohledně použití. Používám vlasovou masku od L'Oréal a to zásadně na mokré vlasy. Pokud ani tam nic nenajdeš, tak si ji rozetři na mokré vlasy, lépe se to rozetře. Každopádně příště bych doporučila kouknout se na tyhle věci už v obchodě. 😉
Doplňuji:
Co jsem posledně v Rossmanu byla, tak jsem viděla balíčky malých, už oddávkovaných masek, ty se používají celé. Pokud máš nějaké větší balení, tak nanes na mokré vlasy tolik, kolik uznáš za vhodné (já používám asi dvojnásobné množství masky, oproti tomu, kolik používám šamponu), ale dobře to vymyj! Jinak se pak vlasy umí pěkně zmastit, nebo ti udělat jinou neplechu.

Další odpovědi
Rufus

Myslím si, že u všech těchto přípravků, tedy masek je to stejné. Po umytí si vlasy lehce vyfrotýruji, nanesu masku, aby obsáhla hlavu a pročešu řídkým hřebenem po celé délce od hlavy. Nechávám ji působit dvacet minut a pořádně opláchnu. P.S. Těch 20 min. stačí, kadeřnice mě vždy tvrdí, ža víc i za delší dobu vlas do sebe nenatáhne…