Wimmerka

Jak se přesně používá tento přípravek Garnier PureActive Exfobrusher?

Jak se přesně používá tento přípravek od garnier? Např. mohu ho používat každý den nebo ne? Jak dlouhou po použití si mám obličej umýt atd.? Děkuji.

Odpovědi
Vacalvojil

Teď se zeptám já.. proč zakládáš druhé téma? Myslíš, že ti to pomůže?

Danislava

Ahoj 🙂 Tak hele, používá se to dvakrát denně – ráno a večer každý den. Nejdřív si umyješ obličej vodou. Pak tím „kartáčem“ jak je tam, tak tím dělej krouživé pohyby po celém obličeji. Dělej to třeba půl minuty nebo celou minutu (lepší je celou minutu). Obličej můžeš hned potom umýt vodou. 🙂 Mám tenhle produkt doma a jsem maximálně spokojená, koupila jsem si ho už asi třikrát 🙂.