Deli

Použili (by) jste služby tzv. hodinového manžela? Za kolik?

Proč ano, proč ne, případně zkušenosti?
Kolik jste ochotni zaplatit za hodinu jeho práce (bez materiálu)?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne proto že si to opravuji sám.Ano pokud bych neměl kdo by to opravil.
Váš hodinový manžel
První hodina: 300 Kč
Druhá hodina: 250 Kč
Třetí a další hodiny: 200 Kč
Vrtání do betonu: + 100 Kč
Dopravné po Praze: 200 Kč + parkovné (v zónách)
Dopravné mimo Prahu: 8 Kč za 1 km
Cena je vždy za započatou hodinu. Náklady na materiál nutný k realizaci zakázky nejsou zahrnuty v ceně. Práce po 18. hodině a o víkendu a svátcích, expresní zásah v den objednání s příplatkem. Při použití svářečky, bouracího kladiva, rozbrušovačky a dalšího speciálního nářadí stejně tak při práci ve výškách (na štaflích a žebříku) účtuji příplatek. Uvedené ceny jsou včetně DPH pro domácnosti a soukromé osoby. Pro firmy účtuji k cenám + 20 % DPH a dopravné po Praze ve výši 300 Kč.

Při objednávce uveďte prosím co nejpřesnější rozsah prací, aby bylo možno předem promyslet postup a zajistit potřebný materiál, profesionální nářadí a nástroje. Pokud mi podrobně popíšete Váš problém, pokusím se co nejpřesněji odhadnout i Vaše finanční náklady potřebné k jeho odstranění. V případě objednávky prací ve větším rozsahu (malování bytu, natírání oken a dveří, komplexní úklid apod.) stanovíme předem celkovou cenu vzájemnou dohodou.

http://www.vasho­dinovymanzel.cz/ce­nik

Další odpovědi
anonym

Mam velice sikovneho pana na doporuceni meho strejdy a ten mi pokladal dlazbu na terase , opravoval el. zasuvku , podklady v koupelne , pribijel palubky , delal boudicku na drevo … neplatim ho na hodinu , ale on si vzdy rekne kolik a ja zaplatim. 🙂 -iv-

salsa verde

už jsem ji využila a znovu využiju. A proč? Můj manžel je totiž zarytý nekutil.

honza19hk

samozřejmě,že žena a chlap je rozdíl ale já bych si ho nepozval.Kdo ví co je to za podvodníka a co vám doma sebere.Podle mě je lepší si říct známému nebo sousedovi atd.Určitě lepší než nějakému úplně cizímu člověku.Bohužel někteří chlapi neumí vyměnit ani žárovku.Viz můj táta-ten se k nářadí ani nepřiblíží.Proto pořád jezdím mu tam něco spravovat.

anci

Nikdy nevíte koho si pustíte do bytu. Radši nějakého známého.kamaráda, souseda…

tyna.ryglova

Když nemá člověk nikoho jiného, kdo by mu porouchané věci v bytě opravil, tak mu nic jiného nezbude. Já si na drobné opravy v bytě vždy volám https://www.vy­resmito.cz/ho­dinovy-manzel-praha , kteří mi opraví vše, co je potřeba a to je pro mě podstatné.