Použila se místně smrtící injekce u věznů, kteří v den popravy nebyli schopni pohybu kvůli náhlému převozu do nemocnice?

Myšleno jako jestli se aplikovala injekce třeba i v nemocnici, aby se neposunul termín popravy? Respektive, aby se nemuselo čekat na to až byl odsouzený na smrt schopen dostat se třeba po svých na elektrické křeslo?

Odpovědi
Drap

Ne. Nemocný se nepopravuje.

Dochy

To je takové… humánní… Nejdříve ho vyléčíme, abychom ho mohli správně zabít… 😉