Pouze pro muže! Jak jste reagovali, když vám partnerka oznámila: Jsem těhotná! ?

Nejlepší odpověď
Kelt

Měl jsem radost, protože jsme si potomka přáli.

Další odpovědi
anonym

Přesně jak píše -Kelt -, měl jsem radost, protože jsme dítě chtěli.U druhého to bylo stejné, protože jsme chtěli kluka.No a u třetího jsem řekl:„Když uživíme dvě, tak uživíme i třetí“.
A mimochodem, já doufal, že to bude kluk a také se to podařilo.

gecco

Myslíš poprvé? – mírně mi upadla čelist, pak jsem projevil radost a naplánoval cestu k rodičům mé partnerky – ´požádat o ruku´…
😉
Podruhé a potřetí radostně a už bez upadnutí čelisti…
😉

anonym

Koukal jsem jako volík,ale byl jsem šťastnej.

setapouch

Vždycky doufám, že až tohle má drahá polovička vysloví, budu už pár týdnů v trapu. A zatím se daří.

VeRe1983

Podle toho s kým a jestli by to bylo plánované anebo „nehoda“. Kdyby připadala v úvahu poslední možnost tak bych přemýšlel, jestli ta značka kondomů, kterou používám je skutečně kvalitní.

Emefej

Dítě jsme chtěli, takže to byl důvod k řádné oslavě.

anonym

Jugare, ten palec je za toho „volíka“.