Pouťové žužu

Dobrý den, marně si hlavu lámu tím, kde v Praze sehnat klasické pouťové žužu, když už pouť skončila? Nevíte prosím někdo?

Nejlepší odpověď
kropitko

I přesto,že Matějská skončila,tak v areálu zůstává pár atrakcí a nějaké stánky. No a jinak se pořádá spousta jiných poutí. Tak by to snad neměl být problém,nebo někde na tržišti,tam ho taky budou mít.

Další odpovědi
anonym

Jo-poutě-těm už pomalu odzvonilo.Jsou ještě takové záchvěvy,ale doby,kdy pomalu celá Preha vyrážela do Juldy-Fuldy(Park oddechu J.F.) jsou fuč.ŽUŽU-zkusil bych cukrárnu. Viděl jsem jej tam.

elektrikář

Na výstavyšti v Holešovicích i když nejsou poutě stánky se tam drží u horské dráhy.