Pouta koupit spíš v sexshopu, nebo raději opravdová v obchodě se zbraněmi?

Nejlepší odpověď
baghira

„b“ je správně, ať už je chceš používat na cokoliv :)
Ale neztrať klíče :DD

Další odpovědi
Deli

Ta ze sexshopu jsou drahá, protože jsou ze sexshopu a kvalita (pevnost) je mnohem horší, než těch z obchodu se zbraněmi.

Já osobně ale radši volím pevný šátek – je to příjemnější.

Valky

Pokud je chcete na erotické radovánky, tak jsou lepší ta ze sexshopu a s kožíškem, protože to potom při sexu nikde netlačí a nebolí… :o) Můžete si užívat a nebo zkuste bondage lana.. ta poslouží stejně dobře :o))

casey

ale jo maji je i v sexshopu:
http://www.sex­shop.cz/policej­ni-pouta-kovova-d7475.htm

maji i levnejsi model za ctvrtinu ceny, pro sexualni hratky by stacily, otazka je, k cemu je vlastne potrebujes.

anonym

Me z te Deli snad klepne !! 🙂
To ja privazu Dr. Axla pradelni snurou .. odjedu na dovolenou a " omylem " na nej zapomenu. 🙂

  • iv-

Pedro83

Já nakupuji v sexshopu, velký výběr pout mají tady – https://www.ba­nanek.cz/bdsm/e­roticka-pouta/