Pouť!Myslíte si,že cena 5-ti ran se vzduchovky za 50 Kč je adekvátní s platem v ČR ?

Doplňuji:
Ella. A kolik si myslíš,že je cena za brok u nás? 😁

Nejlepší odpověď
Berušinka

Žádná cena na pouti není adekvátní =D
A osobně jsem nikdy nepochopila ty monstrozní atrakce, za které se platí tolika pěněz jen proto, aby někomu bylo „blbě“ =D

Další odpovědi
Ella

souhlasím s Berušinkou =)

Jinak u vás jsou alespoň zajímavé atrakce – u nás je autodrom, lavice, labutě, řetízkáč pro děti a střelnice (mimochodem, u nás je barbakane brok za 10 kč) a to je všechno…
Možná proto jsem u nás na pouti už dva roky nebyla… =D A o nic nepřišla…
Doplňuji:
no vidíte =D nejdřív jsem napsala, že je to u nás stejné, pak na to koukám a koukám a říkám si „to je ale hloupost“, dám se do opravování a zkopu to ještě víc =D To bude tím brzkým ránem… =D
A ano, teď opravdu brzkým ránem myslím 12:24 =D Není nad den volna ;)

mosoj

Byl jsem minulý týden v Alpách. Cena za
20 min převoz přes jezero 14 euro za osobu.
Vyvezení autobusem po horské silnici cca 6 km a zpět
15 euro za osobu. Takže spolu s manželkou jenom za tyto jízdenky 1450 Kč. Myslíte že to je úměrné důchodu. Nikdo mně ale nenutil to používat. Na té pouti je to nemlicht to samé.

Jídlo a pití svoje a vůbec jsem se za to nestyděl. Stydět by se měl úplně někdo jiný.

anonym

Ja bych ten 5 brok strelila omylem po te pani poutarce . Pak by to bylo adekvatni. 🙂
Ba ne , ja si myslim , ze oni vydelavaji jen v sobotu a nedeli , pak stehovani .. elektrinu , vodu , maringotky , atrakce , servis , mozna i dane 🙂 ,soc. a zdrav., vse musite pripocitavat. Myslim , ze je to ok. To mi tady zase nekdo da !! ☹ -iv-

  • iv-

Ella dnes zabodovala , s tema poctama. 🙂