velke V

Pou nemluvi

Mame Poua, ale nemluvi nam. Hra se pravidelne aktualizuje. Musime si sami nejak mluveni nastavit? V telefonu nebo primo ve hre? Poradte

Odpovědi
vivatisCZ

Tento problém má hodně lidí, protože na to potřebuješ kvalitní snímač zvuku a jestli kolem tebe je hluk tak se taky není čemu divit musí bejt slyšet jen tvůj hlas a musí být zaplí mikrofon ve hře Pou(zapneš ho tak, že na něj klikneš) mně např Pou mluví jen někdy a to velmi málo. Je to hold takový problém a neznám nikoho komu by to šlo normálně.