wM

Potvrzení o studiu na prázdniny mezi SŠ a VŠ?

Jak to funguje s potvrzením o studiu, když budu mít přes prázdniny – od cca. 17. června do půlky září brigádu, SŠ vzdělání jsem letos ukončil, jdu na VŠ.
Doplňuji:
@Funna: Kvůli brigádě, je to v popisu.

Nejlepší odpověď
anonym

Potvrzení se předkládá při nástupu, kdy postačuje stávající, jehož platnost je do konce prázdnin.
Platnost potvrzení o studiu na VŠ je obecně 1 rok. Vydává jej studijní oddělení po absolvování zápisu. – viz odkaz ve zdroji:

Pouze pro účely ÚP je rozdíl, kdy statut studenta končí dnem maturity či 30.6. – pokud nepokračuje ve studiu. – Viz vstup absolventů na pracovní trh.
http://www.cssz­.cz/cz/casopis-narodni-pojisteni/archiv-vydanych-cisel/clanky/vstup-absolventu-skol-na-trh-prace.htm
(Jediný Reuf odpovídá věcně).

Zdroj: http://www.om­lazeni.cz/kde-sehnat-potvrzeni-67-143140-0.html

Další odpovědi
Reuef

Studentem na stredni skole bys mel zustat do 31.8. a studentem na vejsce se stavas dnem zapsani do studia – to ma kazda skola jinak mel bys to datum mit nekde uvedeny ( bud na jejich strankach nebo v dopise kde ti psali o prijeti)

Drap

Na požádání vystaví VŠ kde jsi přijat.

Funna

jo..na VŠ ho sice vystaví…ale až od data, kdy začínáš studovat, protože jaksi nemůžou vědět, jestli opravdu nastoupíš…ale nějak nechápu, nač ho potřebuješ přes prázdniny?…všechny „organizace“, jako zdravotní pojišťovna, berňák (pro rodiče na odpis daní) apod. chtějí potvrzení až po zahájení nového školního roku…