Kepler

Potvrdili tímto Američani svou ignoranci?

https://ekono­mika.idnes.cz/chmel-pivo-vedci-studie-mata-bazalka-db8-/eko-zahranicni.as­px?c=A180321_172257_e­ko-zahranicni_fih
Nebo se jedná jen o různé představy, jak má chutnat pivo? Nakonec první pivo vařili už Sumerové.

https://pixaba­y.com/cs/drink-sklo-st%C5%AFl-bar-pivo-d%C5%99evo-3202699/

Nejlepší odpověď
Gestas

American beer is like having sex on a canoe – it's f*cking close to water.

Zdroj: Je to z Monty Pythonůů´-spokojeni?

Další odpovědi
Mc Merkurion

… co chceš po amíkách …

zjentek

To nejni o ignoraNci, ale o neznalosti. Ti vědci prostě neznají české pivo a pokud jo, tak pak asi nejeví zájem o pravidelnou konzumaci ;)

Ale jako češtinářský ignoran bych stejně volil IGNORACI na tvým místě ;)

aliendrone

Nojo, prostě nezvládli pěstovat dobře chmel, tak na to jdou po „emericku“. Jejich pivo je porod (i Budweis). Vřím že spousta „pivních odborníků“ se chytne a patok bude slavit úspěch! (v Bangladéši, Kongu apod.) Jen u nás a v Rajchu pohoří. Si myslím. ;) :D :D

michalds>>> Myslíš že brambory? Ja bych amíky tipoval na kukuřici! ;) :D :D

marci1

No, tak ať si tu MÁ-BU pijí sami. 🙂

michalds

Brzy přijdou k tomu, že i slad je zbytečný. Pivo se bude vyrábět z brambor.

quentos

Gestas – co takhle uvést zdroj a nechlubit se cizím peřím?