Pajena

Potvrdí mi obvodní lékař omezení v tělocviku?

Potvrdí mi můj obvodní lékař potvrzení o omezení v Tělocviku ?

Nejlepší odpověď
led

To záleží na ňom, pokiaľ nemáte školského lekára. Ale zjavne bez vyšetrenia a zdravotnej dokumentácie to asi nepôjde, pokiaľ ste napohľad zdravá. Na obrázku avatara zdravotné obmedzenie nevidno.

PS.
Nabudúce, prosím, v otázke viac priblížiť o svoje problémy. Pretože na nedostatočnú otázku môžte dostať nesprávne odpovede, ako sa stalo aj v tomto prípade.

Další odpovědi
Edison

Lékař možná. To nevíme. Neznáme Tvůj zdr. stav. Ale ako rodič bych Tě honil kolem baráku dnes a denně. To bys pak dlabala vo 107, nemyslela na kraviny, spala jak miminko…

annas

Netuším. Váš zdravotní stav může posoudit jen lékař, zřejmě ještě dětský.

Pokud je pravda, co jste zde psala, tak jste hazardovala se svým zdravím. Nevím, proč žádáte o částečné osvobození z TV.

Ale neprojevují se již příznaky toho, když jste na své zduraví nemyslela?

nyjono

Jak potvrdí???
Pokud to je potřeba, pak ti ho vystaví, jinak nic.
Doktor posoudí, zda je omezení nutné nebo ne.
A proč se ptáš tady, když o tvém zdravotním stavu nic nevíme.
Teda krom toho, že máš v hlavě …

ivzez

Není příliš pravděpodobné, že by ti lékař potvrdil (částečné)
osvobození z tělocviku, protože tvé problémy (máš-li jaké) budou
nejspíše důsledkem nevyvážené a nedostatečné stravy.

Lékař se spíše postará o to, aby ses zdravě živila
a tím pádem mohla i cvičit stejně jako ostatní žáci SŠ.
(Možná docílíš i té hospitalizace kvůli anorexii.)

_________

Poznámka:
Školní předměty se nepíší s velkým počátečním písmenem.

led

ivzez, ako ste prišli na to: „protože tvé problémy (máš-li jaké) budou
nejspíše důsledkem nevyvážené a nedostatečné stravy“? To na základe týchto 2 stručných otázok?
1 – „Potvrdí mi obvodní lékař omezení v tělocviku?“
2 – „Potvrdí mi můj obvodní lékař potvrzení o omezení v Tělocviku ?“

ivzez

Led,
otevřete si profil Pajeny a prohlédněte si její otázky.
Budete mít jasno.

led

Ani na základe doterajších otázok by som netvrdila isto, že príčina jej problémov je v nedostatočnej a nevyváženej stravy.

led

ivzez, Ďakujem za bližšiu informáciu.