Potřebuju zhubnou,,, ale ted je s tim problem

  • Už jsem tu četla mnoho otázek ohledně hubnutí ale nějak me žádna nezaujala…

.Do léta bych potřebovala zhubnout aspon tak do 52 kg,…
už jsem si nekolikrat řekla že to vydržim ale když mamka vždycky uvaři neco dobreho neodolam a přecpu se a pak me to neda a chci zase a zase…
měřim 160cm a vážím 57 ted se sadrou 59… ted bohužel nemužu nejakou dobu sportovat… když mam tu sadru..

  • nemáte nejake nápado co bych ted mohla dělat a hlavně jak vydržet tolik nejíst?…

Doplňuji:
k tomu po 6 hodine mam snad nejvetší hlad a hlavne před spaním…
a pak si říkam že mam tlustý stehna a to je fakt, nemužu se na to už koukat..

Nejlepší odpověď
iceT

Nahraď přílohy zeleninou,jez pětkrát denně po malých porcích,přidej místo svačiny ovoce,dodržuj pitný režim.Používej pěškobus a nejezdi výtahem,ale to až ti to zdraví dovolí.Dle mého názoru však vážíš tak akorát,podobnými problémy budeš mít ještě dost a dost času se zatěžovat.
Na hubnutí pomáhá omezit jidlo a přidat pohyb,jiná univerzální rada není,.
Doplňuji:
A taky pak ještě je dobré držet se tohoto-snídani sněz celou sama,o oběd se rozděl s přítelem a večeři dej nepřiteli.

Další odpovědi
Andělé

Ať si v životě přejeme dosáhnout čehokoliv,je to jen a jen v naší hlavě.
Donedávna jsem zbožňovala pořad na Markíze-„Extrémní proměny druhá šance na život“ http://www.csfd­.cz/film/312448-vitejte-v-novem-tele/ (bohužel už to vede jiný trenér a to není ono,nedá se to s trenérem Chris Powell srovnat)
Pořad mě totálně ohromil.Trenér Chris Powell srdcem pomáhal obézním lidem zhubnout do roka svou poloviční váhu.
I přesto,že Ty nejsi obézní a já hubnout vůbec nepotřebuju,vzala jsem si z toho pořadu to nejdůležitější: „Vše je v mé hlavě“. Pokud mě něco bolí,něčeho chci dosáhnout,musím si to byť násilím narvat do mé hlavy. Např.:když Tě přepadne hlad,řekni si,že je Ti ten hlad příjemný,že Ti to nevadí,že ho zvládneš…to jen Tvé podvědomí s Tebou bojuje,nesmíš poslouchat hlas v Tobě,přelsti ho,vsugeruj si,že hlad nemáš a nemáš! Od18 hod.nemám hlad a basta! Hl.se nevzdávej a když to vydržíš,za pár dní budeš pánem svých myšlenek a podvědomí si už nevystrčí růžky. Jen Ty jsi pánem svého těla! Chceš být krásná,štíhlá? Bojuj se svou hlavou a uvidíš divy!
K tomu přidej sport,já ho miluju celou svou duší a díky němu vypadám tak,jak vypadám. Při cvičení se snažím vydržet co nejdéle,do poslední chvíle se snažím bolest nevnímat. I hodně chodím,jezdím na kole,in line bruslích,občas běhám…
Vyměň bílé pečivo za celozrnné,nepij slazené nápoje,pouze čistou vodu. Bílá mouka a slazené nápoje jsou úplně zbytečná energie navíc. Jez hodně zeleniny,s ovocem pozor večer,je sladké…
Klidně si dej i maminčiny dobroty,ale menší porce,od 17 či 18 hod.už nejez,hodně sportuj a přelsti tu svou hlavu.
Být pánem svých myšlenek je cesta ke všemu co si přejeme,je to jen na nás…hodně štěstí.:-)

huxa

Tak se buď přežírej a srovnej se s tím, že nebudeš mít dle dnešku ideální postavu a nebo prostě po 6 hodině nežer a nesdlábej všechno, na co dojdeš a budeš hubená.
Jiné cesty nevedou.

marci1

Nepřejídej se, jez víckrát denně v malých dávkách a bez sladkostí.

anonym

Mám ověřený postup, který funguje. Uřízni si nohu a hned máš 8,5 kg dole. Navíc, když si neuřízneš obš, budeš dobré BMI!

ginze

Také se mi to stávalo. Víš, ty si třeba myslíš, že jíš zdravě, ale když tělu něco chybí, začne reagovat takhle. Hubnutí není jen o tom myslet si, že se správně stravuješ, ale také se o tom něco naučit. Co tělo potřebuje nejvíc, kolik bílkovin, sacharidů a tuků. Někdo se při dietě tukům úplně vyhýbá, ale právě to je příčinou toho, že se pak přejídají. Mě třeba dost pomáhá tato stránka – http://www.pri­teltvehosrdce­.cz/ekalkulac­ka/e_index.htm
Zadáš si tam, co jsi snědla, věk a ono ti to vypočítá kalorie atd. a jestli jsi dosáhla denní dávky.

Orange

To jsou zase rady tady. Hlavní je nejíst sra*** a samozřejmě vynechat sladké. Hlavně nedrž žádné hladovky. Jestli umíš anglicky, pročti si tenhle web: http://authori­tynutrition.com/

Olmann

To jsou rady, že po šesté se nemá jíst 😁 To jsou mi zase odborníci. Klidně se najez když máš hlad. Najez nepřejídej se. Nechápu v televizi je tolik pořadů o hubnutí stačí na to jen koukat a začít o tom přemýšlet. Jak psal Andělé. Přestaň do sebe cpát bílé a sladké pečivo, sladkosti, nepij slazené nápoje z obchodu a pij vodu. A to je důležité. Pij i když nemáš žízeň. Během dne pocucávej vodu tak, abys vypila aspoň tři litry vody. Nezapomeň na oběd a neřeš co máš na talíři. Nepřejídej se přidej pohyb. A to že si dáš oslazený čaj taky nevadí.

Katie

Skus si každý den naplánovat „Tvůj zítřek“ např. tak že si řekneš že si ráno dáš ke snidani todle pak za dve hodiny ke svačine tamto apod. A nepíšeš zde jestli se věnuješ nějakemu sportu. Jestli ne něco zkus když ne zavodně alespoň si zaběhej nebo zkus nějaké cviky na posilování spoustu z nich najdes třeba zde http://krasna­.nova.cz/rubri­ka/fitness a možná by ti i pomohlo kdyby jsi se mamce svěřila ze chces zhubnout třeba by jste spolecne zacali jíst zdravěji!! Každopádně přeji hodně štěstí :)