Godzilla

Potřebuju zhubnou

Je mi 12 let měřím 165 a vážím asi 68 kg.Potřebuji nutně zhubnou.Prosím pomozte mi.Zkoušela jsem držet dietu,sportovat ale nic nepomáhá!MOC děkuji za každou radu

Nejlepší odpověď
Lucy13

Tak já osobně jsem přestala pít slazené vody, a vyměnila jsem je za obyčejnou vodu. Naposledy jím v 5 nebo v 6. Přes den jím normálně, samozřejmě. A zařadila jsem hodinový sport. Je jedno co. Já cvičím hodně na gymnastickém míči. Výsledky se mi dostavili zhruba do měsíce. Zatím pořád úspěšně hubnu. Hodně štěstí.

Další odpovědi
Michal Kole

  1. NAUČ SE PLAVAT
  2. Musíš plavat V KUSE a SVIŽNĚ, alespoň 3× týdně 30 minut a ne jen nárazově.

Dieta NENÍ hladovka, musí se jídelníček upravit, aby obsahoval jen LECHCE stravitelné potraviny, zelenina, libové maso, nejlépe kuřecí, ryby.

Také je možné, že máš nějaké vrozené dispozice, nebyl někdo s tvých předků „tlusťoh“-obezní ?

Taky to může být nějaká porucha metabolismu (vnitřní látková přeměna), ale to by jsi měla říct svému dětskému lékaři.

Podle hodnot výšky a váhy co jsi zadala to není zas tak zlé furt je to v normě.

venkovan

Napíši moje obvyklé – jdi ke specialistovi na výživu. Dětský lékař by to někoho mohl doporučit.
Ono to nemusí být jen od jídla, ale i nějaké zdravotní problémy.

VIKTORIÁ

No můžu ti poradit rybí tuk. ( v názvu sice stojí tuk, ale netloustneš po tom) Rybí tuk totiž zrychluje metabolismus… A s těmi sladkými nápoji má Lucy 13 pravdu.. nebo ti jeste muzu poradit Lázně- ale musíš mít doporučení od doktorky.. Ale pokud nejíš tučná jídla a sportuješ , tak si myslím , že pomalu , ale jiste zhubnes! :)

Godzilla

moc děkuju......a Michale:Plavat umim!! xDDD zase až takovej debil nejsem

venkovan

Tak zkus zajet do Jižní Ameriky a zaplavat si v řece s piraňami