Littl3

Potřebuju vyřešit problém s počítačem pomůžete mi prosím ?

Takže nejde mi torrent a když zapnu nějakou multiplayer hru například SAMP nebo counter strike tak mi to prostě nejde tebo team speak mi nejde nevím čím to je jesli internetem nebo něčím v pc :(
Nevíte čím to je ?

Odpovědi
Pepa88

Počkej, vytáhnu si svou křišťálovou koli aaaa… Nevím :)

Teď z vážnějšího soudku… Může to být nastavení na místním účtě, nastavení domácí brány, popřípadě problém s tím, že Tě omezuje poskytovatel…

Pokud by jsi po nás chtěl nějakou odpověď, bylo by fajn říci nám:

  1. Kdo je poskytovatel tvého internetu (u malého dodavatele také technologii)
  2. Na ostatní weby se v pohodě dostaneš? Tj. tohle nám píšeš z toho dotčeného počítače?
  3. Nefungovalo to nikdy, nebo je to novinka?
  4. Na jiných počítačích /pokud jsou/ doma to funguje?

Littl3

Takže poskytovatel je ADV
Na ostatní weby se dostanu :)
Změnilo se to od tý doby co jsme se přeštěhovaly…
A u ségry to taky nejde na pc…