AVATAR666

potřebuju si vydělat na netu nevíte jak???

?????????????­???????

Odpovědi
leorespect

Ahoj!
Buď se obrať na WebMasters, najdeš stránku na netu,nebo si založ vlastní,se zajimavém artiklém pesp. produktem…jiná možnost snad ani nejde,ale vím i o takových…Pozor-lealní rozhodně nejsou.

SinceX

stačí klikat na bannery, nebo vydělávat u Porse.cz, že jim budeš dodávat programy..nebo můžeš dělat Webmastera – programátora Webu a za to dostáváš tvrdý prachy, alespoň já dostávám kolem 1000 Kč za jednu zakázku ;) Ale podstatou je umět HTML, XHTML, CSS, PHP-ko a tvorbu grafických layoutů ve photoshopu :)