ElissPriz

Potřebuju si vybrat nový mobil a chtěla bych aby měl qwerty klávesnici a do 5.000 cca. Nějaký tip ?

Odpovědi
jendahun

Sony Ericsson Xperia Mini Pro.Pro ženskou asi nejlepší telefon.Rychlý 1Ghz procesor,operační systém Android a strašně jednoduchá instalace programů,slušný foťák,výborné video a skladný,výsuvná klávesnice.Vejde se do kabelky i kapsy u kalhot.K tomu se dává 2G paměťová karta.Jediná nevýhoda – slabá baterka a výdrž na nabití.Dnes se už dá pořídit nějak okolo 3.500korun.