martin.jares

Potřebuju radu do vztahu.

Přítelkyně měla sen, že jí podvádím s její nej kamarádkou a nemůže z toho spát. Není to pravda ale ona si to muslí. Tak se chci zeptat, jak mám to vyřešit, abychom se oba zase dobře prospali?

Nejlepší odpověď
bolak

Zavolej za její přítomnosti její nejlepší kamarádce, dej tam hlasitej odposlech a až to zvedne, tak na ní spusť: „hele pamatuješ jak jsme spolu tudle spali…“ (ááá dlouhá pauza…)

Pak už jen počkáš jak zareaguje a protože přítelkyně bude všechno slyšet, jsi z toho venku (případně bude hotovo! to záleží na tom jestli jste spolu něco měli nebo ne).

Další odpovědi
Reezo

Nejspíš je ještě mladá a řeší kraviny. To co se jí zdá je pouze její privátní záležitost a není to skutečnost. Sen je zážitek iluzorních obrazů, hlasů nebo jiných vjemů vytvářených mozkem během spánku v rámci procesu snění. Sny často ukazují události, které jsou ve skutečnosti nemožné nebo nepravděpodobné, a jsou obvykle mimo kontrolu spáče. Vycházejí z vnějších i vnitřních podnětů a vzpomínek a představ spícího.