Bugatka007

Potřebuju pomoct se Skypem ve Windows 8! :)

Máme na novém notebooku Windows 8. Skype tam byl,jenom jsme ho aktualizovali a přihlásili.Nenašli jsme nikde,jak si přidat kontakt. :(
Přijmout žádost jde v pohodě,ale přidat si někoho jsme nenašli. :(
Pomůže prosím někdo?
Doplňuji:
Hledáček jsme nenašli…kde je hledáček? :)

Odpovědi
M.

Do hledáčku napíšeš nějaké jméno a poté Vyhledat všechny na skype.

Wortygen

Hledáček je to , jak tam máš napsané hledat .

Orange

Klikni pravým tlačítkem a dole v pravém rohu je možnost přidat kontakt.

Gabrielle

S W8 nemám zkušenosti, takže asi neporadím, ale můžu poprosit o nějaký screenshoot s tím skypem? Třeba by potom někdo poradil blíže.

serose

Takže je to celkem snadné. Otevřeš skype a klikneš v dolní části obrazovky pravím tlačítkem myši. Vyjede ti nabídka. Klikneš na přidat kontakt a kontakt vyhledáš. Pravděpodobně to nic nenajde, ale nabídne ti možnost PROHLEDAT ADRESÁŘ. Klikneš na to a už to najde vše jako u starého skypu na starší veze windows.