Kalous_usat

Pomůžete najít film, o němž je víc v popisu?

Potřebuju pomoct najít jeden film…

Potřebuju pomoct najít jeden film. Je nejspíše staršího data, protože jsem se na něj koukala už jako malá. Byli tam dva kluci a holka a s dalšími lidmi jeli na takových těch velkých dinosaurech s dlouhými krky a při cestě si všimli zničených stromů, tak se šli podívat a našli opuštěnou vesnici, kterou napadl Tyrannosaurus, ale oni nevěděli, co se stalo a tak tam zkusili přespat a v noci se tam vrátil ten Tyrannosaurus.. To je vše, co si pamatuju..

Odpovědi
Kelt

Tak si snaž vzpomenout na ten rok a hledej filmy roku třeba v Googlu, podívej se na nabídku a vracej se zpátky až to najdeš. Je dobré znát rok, nebo zemi, nebo herce.

Edison

Tyhle nesmysly fse dost blbě hledaj… Ono veleještěři a vesnice s dětmi je bohapustý nesmysl a propadák…