****†

Nadýchala jsem při dechové zkoušce na alkohol na diskotéce. Co bude dál, jsem-li nezletilá?

dobrý den, chtěla bych se zeptat, včera jsem byla na diskotéce a byl tam zátah policie, dali mi dýchnout a něco jsem nadýchala, tak se mnou sepsali papíry, ptali se na kontakt rodicu atd. atd., jelikož jsem nezletilá, tak nevím, jak to bude pokračovat… jestli budu předvolána na stanici nebo tak, pokud máte s tím někdo zkušenosti nebo víte, co se v téhle situaci děje, dejte mi prosím vědět, děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

Nemyslím si, že by tě znovu vyslýchali, proč taky, sepsali to na místě, kontakty si vzali, čili ty už nejspíš nikam zvána nebudeš. Ale téměř jistě budou obeznámeni rodiče a sociálka a ty to nějak řešit budou. Záleží taky na tom, kolik ti přesně je, kolik jsi nadýchala atd. Ale jako nějaké pokračování to jistě mít bude.

Další odpovědi
Spartaboy

Buď v klidu jsou i daleko horší situace. Rodiče budou naštvaní ale zlá situace odejde a bude zase dobře. Já v minulosti zkoušel kvůli šikaně odejít ze světa a akorát mám jizvy na noze. A mohlo to dopadnout i hůř. Fakt to za to nestojí.

zbyndo

Možno potrebuješ odbornú pomoc, nie je choré piť v tvojom veku.?Viem že je taká doba, vidím plno opitých doslova deti. Je mi to ľúto, nevedia, že si ničia život, keď na to prídu, je neskoro. Teba to asi mrzí, to je dobre, uvedom si, že bez toho svinstva máš pred sebou desiatky rokov šťastného života. Držím palce, veľa šťastia bez škodlivých a návykových na látok

hapiky

Ono, policajti půjdou ponejvíce po těch, co ti nalili. Ty jsi pro ně jen důkaz, na který udělají palcem ty,ty,ty.
Pokud jsi natrefila na „Hujera“, pošlou hlášku i do školy a sociálku.