Bady1995

Potrebuju pomoct…

Hele potreboval bych poradit…proste kdyz zapnu pc tak normalne pc me jede…ale sama od sebe se me vypne a zapne obrazovka.....a to dela pokazdy kdyz treba zapnu pc cca po 1 hodine…ale treba kdyz to restartuju hnedka tak to neudela…nevite co stim muze byt?

Odpovědi
Mapel

Je to trochu zmateně napsaný, ale nemáš zapnut úsporný režim?

Michal Kole

Nějká HW chyba. zkus otetsovat paměť MemTest86 nebo nějaký obdobným programem. Windows 7 to má přímo zabudované