BroušXD

Jak se jmenuje písnička, v jejímž videoklipu jsou dva černoši a jejich otec je za všechno bije?

Čau.Nevíte jak se jmenuje písnička(nevím co se tam zpívá,je z roku tak 2010 a po 2016).Videoklip je o tom jak dva černoši (bráchové) žijou nejspíš V Americe někde tam kde jsou lidé chudí.Jejich otec je za všechno bije. Dokonce ten starší brácha bude mít proti někomu taneční zápas.

Odpovědi
Klaproth

Navrhuji smazat. Výraz „černoch“ je nekorektní, v amerických klipech hrají pouze afroameričané.