Avatar uživatele
lenina270

potřebuju kuchynského robota,jakého máte Vy?

chci si koupit robota tak do 5000,– který bude umět třeba strouhat brambory syrové i vařené,nebo i nakrouhat hlávku zelí,nebo semlít maso…
co máte doma a jak drží?
obyč malinkej levnej na šlehání a míchání mám
tak dejte prosím tip,třeba napište i který raději nekupovat,kvůli poruchovosti( třeba že se rychle ulomí nějaká umnělá součástka nebo tak něco)abych nenalítla prodejcům…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Mám svou ženu.Zatím funguje dobře,ale nesmím jí moc namáhat aby mi nevypověděla službu.;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já mám siemense.Mladí mají Moulinex,a ten si pořídím jednou,až mi tenhle odejde.

Zdroj: http://www.rady-testy.cz/jak-si-vybrat-kuchynsky-robot-jednoduse-podle-toho-co-umi-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Já mám robota,který umí téměř všechno.
Když jde na nákup,obyčejně přinese téměř vše.
Práce v kuchyni – téměř bez problémů.I když škrábat brambory jej evidentně nebaví.
Ale jinak ujde.
A ani nevím,kde a kdy jsem si ho pořídil.Ale matně si pamatuji,že cena byla přeukrutná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

používám biorobota – sám sebe.
melu na ručních mlýncích.
vajíčka a omáčky taky šlehám ručně.

Nějaký robot (snad ještě ETA?) je ve spíži, ale připadá mi zabíjení času ho vybalit, zašpinit a mýt.
Dělám vše rukama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

mám doma robot od firmy bosch – je to přibližně tenhle typ – já už mám starší (cca 6 let – naprostá spokojenost):
http://kuchynske-roboty.heureka­.cz/bosch-mum-4655-eu/

je dobrý v tom, že má už přiložený klasický (!) mlýnek na maso (využiju ho i na tvarování vánočního cukroví) a kynuté těsto prodělává tzv. do osmičky – že se ta metla jen nemotá dokola, ale střídá výšku

co mi trochu vadí, že nezvládne těsto z 1kg mouky, ale pokud budete kupovat nový – zkuste se zeptat na vyšší výkon motoru, já to řeším rozdělením dávek a na vánočku holt zadělávám nadvakrát :)

tenhle robot mi fakt vyhovuje – dokonce ho ani neuklízím, ve skříni mám schované jen příslušenství, samotný robot moc místa nezabere a znáte to – když ho nemusíte pokaždé vyndavat, tak ho používáte častěji ;)

edit: teď jsem si pořádně přečetla – ten nový už 1kg mouky zvládne – takže doporučuju ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Mám stejný názor jako arygnoc, že mytí a uklízení podobných pomocníků je pro chlapa otravné a ztrátou času. Ale manželka si našeho robota jménem Kenwood pochvaluje. Ten sice perfektně umíchá i kilo těsta, umele maso a umí řadu dalších ptákovinek. Zelí však raději krouháme na chalupě na stařičké ETĚ a ta vydrží všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já mám Philips facilio mám ho už cca 6–7 let a bez jakýchkoliv oprav a potíží vše dělá
je koupený v elektře stál tenkrát kolem 4tis.
součástky jsou kovové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Hlad.!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek