Avatar uživatele
yukí

potřebuju ji pomoc !pomůžete mi teda nikdo..?

nevím co mám udělat připojit se k emo stylu nebo navždy myslet na kluka který mi zlomil srdce

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4410 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tady v tom případě ti nepomůže ani Nemo (nikdo), emo styl to nevím, když vidím na někom ty černé stíny a patku, tak bych ho přetáhl, aby se vzpamatoval. Nevěš hlavu na světě běhá spousta kluků, časem na někoho narazíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Yuki, zlomené srdce přece vůbec nemusíš mít kvůli klukovi, který stojí o to, abys ze sebe dělala tragickou loutku. Pokud máš mít partnera, který po Tobě vyžaduje, abys byla něčím, čím ve skutečnosti nejsi a ani být netoužíš, není to pro Tebe ten správný partner.
Vydrž to a počkej si na skutečnou lásku. Ta přijde současně s tím, kdo Tě bude milovat takovou, jaká jsi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tom20

Je to smutný,ale kvůli klukovi se nemusíš přidávat zrovna k EMO,měla by si se s tím spíš vyrovnat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terezie

🙂 ani jedno. Emo styl je – přinejmenším – divný. A navždy na něho stejně myslet nebudeš. Takových se třeba ještě najde. A nebo taky ne, ten další bude na celý život a to si potom na tohoto ani nevzpomeneš:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Pokud ti někdo zlomil srdce, tak si tě opravdu nevážil a těžko někdy bude. Zamysli se nad tím co tě na něm okouzlilo a zda by ti stálo za to pro takovou vlastnost otročit někomu kdo tě nemá rád a bude tě jen ponižovat.
Myslím že se „odmiluješ“ hodně rychle 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek