boticky34

Potrebuju inspiraci. Neznáte nějaké dobré recepty na přípravu těstovin?

Chtela bychvarit neco kde jsou testoviny ale nevim co nemate nekdo nejakej dobrej recept?

Nejlepší odpověď
anonym

podusíš si na malý kousky nakrájenou brokolici, olízneš to na pánvi s olivovým olejem, meztím uděláš dobrý těstoviny na skus, je to jednoduchý, pak to všechno spojíš a navrch dáš parmazán. Neošiď to nějakým levným sýrem, to by nebylo dobrý
Doplňuji:
Myslela jse, jakože tu brokolici olízne, jakože osmahne na pánvi s olivovým olejem

Další odpovědi
Banán88

viz Samba, nespal si pri tom olizovani jazyk.. ;)

ja nejradsi bolonske :)
Doplňuji:
http://www.re­cepty.cz/recep­t/skvele-bolonske-spagety-16356

anonym

Zkus třeba Itálii,tiramisu a zkus prohledat
https://www.go­ogle.cz/search?q=%C4%8De­%C5%A1t%C3%AD+hrdi­nov%C3%A9&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=nts&gfe_­rd=cr&ei=8C5NVLmaN8­Tl-gbn0YCQDw#q=po­krmy+z+t%C4%9Bsto­vin&rls=org.mo­zilla:cs:offi­cial&channel=nts

Beer4Real

Špagety + Půl Kila Kabanosu + Litr Kečupu + Eidam Pětačtyřicítka