loginman

potřebuju 3 příběhi je jedno jak dlouhý ale musí tam bejt číslo4 např:4přátelé se vydali do světa a taknak to ma vypadat

Nejlepší odpověď
Valky

Podle važí gramatiky a pravopisu chápu, proč potřebujete ty příběhy napsat.. Ovšem pochybuji, že by se tu našel někdo, kdo by Vám je sesmolil.. :) Hold, některé věci je nejlepší, když uděláme sami… ;)))

Další odpovědi
chudst

Nezlobte se, ale psat 3 pribehy se mi vazne nechce a nemyslim, ze vam je jen tak nekdo napise. To neni otazka X odpoved to je zadani prace X vypracovani. Budete si je muset asi napsat sam ;)