jakub olsak

Kde zehnat elektro motorek na 6v?

Dobrý den
Chtěl bych se poptát jestli někdo neví kde se prodává elektro motorek na 6v.rozměry:průměr 20mm oplošení 15mm délka 25mm.
Doplňuji:
Výkon motorku může být slabý,protož slouží k převodu na otáčení kol do leva a do prava.

Odpovědi
Hornisse

Předpokládám, že chceš tuhle čínskou klasiku
http://www.sna­ilshop.cz/bez-prevodovky/720-pololu1117.html

Obecně se ale takhle motory nespecifikují, protože to nejsou až tak podstatné údaje. Mnohem důležitější údaje jsou kroutící moment (jakou má motor sílu) a jmenovité otáčky. Případně o obou těch parametrech vypovídá údaj výkon. Pokud nevíš, co tyhle parametry znamenají, někoho se na to zeptej nebo si to najdi v knížce.
Doplňuji:
Podívej, prostě kup ten motorek na který jsem ti poslal odkaz. Je to ten co chceš. Naprosto totožný typ se už dlouhé roky používá snad ve všech hračkách které se prodávají.

Nad pojmy jako jsou výkon a moment se netrap, to se naučíš časem.

anonym

Modelářské potřeby…
Nebo třeba tady – http://www.gme­.cz/servomecha­nismy